Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (anglų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Swipe to change

Bendradarbiavimas su Kroatija civilinėse bylose

Žengtas dar vienas svarbus žingsnis kuriant ES – liepos 1 d. ES nare tapo Kroatija.

Toliau pridedama Kroatijos pateikta informacija (kroatų ir anglų kalbomis) apie ES teisės aktus dėl teisminio bendradarbiavimo civilinėse bylose:

Čia pateikiama informacija apie:

  • teismų sprendimus civilinėse ir komercinėse bylose;
  • su santuoka ir tėvų pareigomis susijusias bylas;
  • išlaikymo prievoles;
  • teisminių ir neteisminių dokumentų įteikimą;
  • įrodymų rinkimą;
  • europines procedūras (Europos mokėjimo įsakymo procedūrą,Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūrą, neginčytinų reikalavimų Europos vykdomojo rašto procedūrą).

Pastaba. Kai kurie civilinės teisenos srityje taikomi reglamentai dėl Kroatijos įstojimo buvo iš dalies pakeisti 2013 m. gegužės 13 d. Tarybos reglamentu (ES) Nr. 517/2013.

Paskutinis naujinimas: 02/12/2013

Šį puslapį tvarko Europos Komisija. Šiame tinklalapyje pateikta informacija nebūtinai atitinka Europos Komisijos oficialią poziciją. Europos Komisija neprisiima atsakomybės ar įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą informaciją arba duomenis. Informacija apie ES tinklalapių autorių teises pateikiama teisiniame pranešime.
Komisija šiuo metu atnaujina šios svetainės turinio elementus, susijusius su Jungtinės Karalystės išstojimu iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.