Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (rumunų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Swipe to change

Kreipimasis į teismą

Nenuostabu, kad nusprendus kreiptis į teismą kyla daug klausimų. Šio skyriaus tikslas – užpildyti informacijos trūkumą, kuris gali būti jaučiamas teismo procese.

Čia rasite atsakymus į šiuos klausimus:

Šiame skyriuje taip pat pateikiama išsami informacija apie piniginius reikalavimus, šeimos bylas ir teismo sprendimų vykdymą.

Paskutinis naujinimas: 29/09/2015

Šį puslapį tvarko Europos Komisija. Šiame tinklalapyje pateikta informacija nebūtinai atitinka Europos Komisijos oficialią poziciją. Europos Komisija neprisiima atsakomybės ar įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą informaciją arba duomenis. Informacija apie ES tinklalapių autorių teises pateikiama teisiniame pranešime.
Komisija šiuo metu atnaujina šios svetainės turinio elementus, susijusius su Jungtinės Karalystės išstojimu iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.