Sprendimų vykdymas

Jeigu teismas nusprendė, kad koks nors asmuo jums privalo sumokėti tam tikrą sumą pinigų arba įvykdyti tam tikrą veiksmą (teismo sprendimą), o taip neįvyko arba pinigų negavote, galbūt pageidausite kreiptis į teismą su prašymu dėl priverstinio teismo sprendimo vykdymo.

Atsižvelgiant į nacionalines taisykles, yra įvairių priemonių, kurios padeda reikalauti vykdyti teismo sprendimą. Šiuo tikslu teismo turite paprašyti jums išduoti, pavyzdžiui, vykdomąjį raštą, vykdomąjį išieškojimo iš skolininko pajamų dokumentą arba vykdomąjį išieškojimo iš turtinių teisių dokumentą.

Atitinkamuose puslapiuose rasite išsamesnės informacijos šiais klausimais:

Paskutinis naujinimas: 27/04/2016

Šį puslapį tvarko Europos Komisija. Šiame tinklalapyje pateikta informacija nebūtinai atitinka Europos Komisijos oficialią poziciją. Europos Komisija neprisiima atsakomybės ar įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą informaciją arba duomenis. Informacija apie ES tinklalapių autorių teises pateikiama teisiniame pranešime.
Komisija šiuo metu atnaujina šios svetainės turinio elementus, susijusius su Jungtinės Karalystės išstojimu iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.