Nusikaltimų aukos

Jei nukentėjote nuo nusikaltimo, turite įvairių teisių. Tai gali būti teisės, susijusios su galimybe iškelti nusikaltėliui (baudžiamąją) bylą arba reikalauti žalos atlyginimo, apsaugos ar pagalbos. Šios teisės įvairiose Europos Sąjungos valstybėse narėse skiriasi.

Nusikaltimų aukoms ir jų teisių apsaugai pastaraisiais metais skiriama daug dėmesio tiek visos Europos Sąjungos, tiek atskirų valstybių narių lygmeniu. Šiame portalo puslapyje pateikiama informacija ir apie ES, ir apie valstybių narių teisę.

Atitinkamuose tolesniuose puslapiuose pateikiama daugiau informacijos apie:

Paskutinis naujinimas: 19/05/2015

Šį puslapį tvarko Europos Komisija. Šiame tinklalapyje pateikta informacija nebūtinai atitinka Europos Komisijos oficialią poziciją. Europos Komisija neprisiima atsakomybės ar įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą informaciją arba duomenis. Informacija apie ES tinklalapių autorių teises pateikiama teisiniame pranešime.
Komisija šiuo metu atnaujina šios svetainės turinio elementus, susijusius su Jungtinės Karalystės išstojimu iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.

Atsiliepimai

Pateikite savo pastabas ir atsiliepimus apie mūsų naująją svetainę

naudodamasis šia forma